Svatba Marušky a Tomáše

Vítejte na naší svatbě 

 

 


AKTUÁLNĚ ŘEŠÍME

Na 17.00 je plánován druhý intergalaktický obřad.

Máme na palubě Modro-žluté anděly - kdo si chce dát pivo a nechce řídít, toho odvezou naši pivní andělé jeho autem až do postýlky.  

Prosíme pány, aby si vzali motýlka, kšandy a košili, kdo nenajde motýlka, dostane vytisknutého na 3D tiskárně 


CO SE VŮBEC BUDE DÍT?

Jelikož Vás chceme ušetřit rozbíjení talířů, focení a knedlíčkové polívky, rozhodli jsme se, že uspořádáme samostatnou garden-party u příležitosti naší svatby v sobotu 9. září 2023 v Kněžičkách na zahradě našeho pivovaru.  Otevřená brána (u nás na vsi to platí doslova) bude od 14 hodin. 

Budou hromady jídla, řízky samozřejmě,  gyros, fallafel, svatební pivo, čepované prosecco, naše pivovarská whisky a další. Pro děti bude skákací hrad, trampolína, zmrzka, a když bude teplo, jakože bude, tak i bazén. 

 

Kdo si bude chtít hodit bokem, bude samozřejmě hudba a připravíme busking stage, čti: zahrát si může každý, kdo to nemá zakázané na obou polokoulích... 

 


KDE TO VŮBEC BUDE?

V dalekých Kněžičkách na konci cesty ve východních útrobách středních Čech na farmě Pivovar Záhora 

Parkování na zahradě farmy, nebo před pivovarem. 

 


KDE SLOŽIT HLAVU? 

Na farmu se všichni nevejdou, po okolí je ale několik možností: 


Stany a karavany na pivovarské zahradě možné. 

 

Nebojte, na místě bude svatební taxi, které Vás večer odveze večer i s vaším autem do pelíšku. Pro pražáky aka  Modrý anděl. Kdo to nezná, tak dojede autem na pivovar, dá si pivo a naši střízliví hoši to odřídí jeho autem na ubykaci. 


DĚTI??!!! 

 Děti máme všichni a rádi, takže vemte smráďata, pokusíme se pro ně udělat pivní poslední. Skákací hrad, trampolína, bazén. Samozřejmě spoustu cukru od limonády, přes zmrzlinu až po řízky. 

 

HD cute little angel wallpapers | Peakpx

 


CO PŘINÉST? 

 

Pokud nás budete chtít podarovat na začátek naší společné cesty, tak vězte, že na věcné dary si moc nepotrpíme a spíše oceníme finanční příspěvek – pohled z Havaje pak samozřejmě pošleme.

 


JAK SE OBLÉCT? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TĚŠÍME SE NA VÁS

 


KONTAKTY

Maruška marybaladova@yahoo.com +420 601 691 404

Tomáš tomas.zahora@gmail.com  +420 608 454 822

 

 

Zpět do obchodu